Ã–VRIGT / Böcker & Kartor / Karta 5715785

nr 571 5785

Johann Baptist Homann

(1664-1724), Tyskland

Karta, 1700-tal, kolorerad, Nordeuropa, Johan Baptist Homann

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 16 mars 2009

14/3 17:31:33 1      Vinnande bud

Johann Baptist Homann

Läs mer om Johann Baptist Homann